Ви тут:
Суспільство 

Український баскетболіст завершує рік у НБА одним з кращих

Український баскетболіст завершує рік у НБА одним з кращих

Вихованець Черкаських Мавп, гравець збірної України та захисник Детройту Святослав Михайлюк у останніх матчах почав отримувати значно більше можливостей проявити себе на паркеті у зв’язку з травмою партнера по команді – Люка Кеннарда, який вибув на два тижні.

Як розповіли у Федерації баскетболу України, цього сезону Михайлюк вже чотири рази виходив у стартовому складі Пістонс, а загалом прийняв участь у 27 матчах.

Провівши на паркеті у загальному 469 хвилин Святослав реалізував 43 триочкових кидків зі ста. Не важко порахувати, що влучає українець 43% своїх спроб. Це дванадцятий кращий показник серед всіх гравців НБА, та другий у Детройті. Від партнера по команді Тоні Снелла, який наразі є кращим снайпером у команді з міста моторів, українець відстає лише на одну десяту відсотку.

А випереджає Михайлюк у відсотку точності триочкових таких іменитих снайперів як Айзея Томас (42.6%), Карл-Ентоні Таунс (41.8%) та Кемба Уокер (41.1%).

Попереду Святослава знаходяться Девід Бертанс (43.4%)та Боян Богдановіч (43.6%). Кращим снайпером ж в НБА наразі є Джордж Хілл, який реалізував 50 спроб з 94 (53.2%).

Система Orphus