Ви тут:
Суспільство Україна 

Українські військові моряки провели навчання разом з французькими колегами

Українські військові моряки провели навчання разом з французькими колегами

1 грудня в акваторії Чорного моря відбулися спільні тренування типу “PASSEX” за участю ракетного катера “Прилуки” Військово-Морських Сил ЗС України та корвету ВМС Франції “Commandant Birot”.

Про це повідомляє пресслужба Міноборони України.

Під час виконання спільних маневрів у відкритому морі, кораблі країн відпрацювали низку завдань з підвищення взаємосумісності відповідно до стандартів Північноатлантичного Альянсу. Основна увага приділялась вдосконаленню навичок та дій екіпажів кораблів під час виконання завдань у складі групи кораблів.

“Спільні завдання з військовими кораблями НАТО це великий досвід та можливість відпрацювати елементи за сигналами MTP, які нам дають змогу удосконалюватися та виконувати сумісні завдання на високому рівні, — підкреслив командир ракетного катера “Прилуки” капітан 3-го рангу Володимир Углінський.

“Окрім того, у заході взяли участь курсанти Інституту Військово-Морських Сил НУ “ОМА”, які мали можливість отримати важливий досвід у співпраці з іноземним кораблем, під час виконання тренувань у морі”, – йдеться у повідомленні.