Українка завоювала срібло на етапі Кубка світу з біатлону

Перший медальний успіх для збірної України принесла Юлія Джима, яка провела майже ідеальну індивідуальну гонку у Швеції.

Як розповіли у Федерації біатлону України, українська біатлоністка Юлія Джима другий рік поспіль фінішувала в трійці призерів в першій індивідуальній гонці сезону. Представниця синьо-жовтих закрила всі 20 мішеней, проте через швидкості не змогла здобути перемогу.

Перемогла в гонці французька біатлоністка Жюстін Бреза, яка допустила два промахи і показала на фініші результат – 42: 35.1. Джима, яка лідирує після 4 вогневого рубежу, поступилася француженці більше 15 секунд на останньому колі і завоювала срібло. Підсумковий результат українки – 42: 46.2.

Ще один дуже оптимістичний результат для української збірної показала Дар’я Блашко, яка вже в своєму другому особистому старті на Кубку світу набирає кубкові очки, і всього секунди не дістає, щоб дотягнутися до двадцятки найсильніших. Лише на першому вогневому рубежі Даша трохи не впоралася з вітром, допустивши дві помилки. Але після цього Блашко зібрала волю в кулак, чисто провела три стрільби, які залишилися, а на останньому колі поборолася і відпрацювала разом з Джимою.