Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

Українка вперше стала кандидатом до Комісії атлетів МОК

Українка стала кандидатом до Комісії атлетів МОК

Володарка олімпійського золота, чемпіонка світу та Європи з академічного веслування, заслужений майстер спорту України Анастасія Коженкова буде представляти нашу державу у виборах до Комісії атлетів Міжнародного Олімпійського Комітету.

Як повідомляє НОК України, кандидатура української веслувальниці, надана за пропозицією Національного олімпійського комітету України і Комісії атлетів НОК, разом ще 29 претендентами з різних куточків світу у 19 літніх видах спорту, була затверджена виконкомом Міжнародного Олімпійського Комітету 4 грудня в Лозанні.

Комісія атлетів – це значуща складова МОК, яку з упевненістю можна назвати «голосом спортсменів» на світовій арені. Її головним завданням є гарантувати, що точка зору спортсменів залишається в основі рішень Олімпійського руху

Відзначимо, що свого часу цей впливовий дорадчий орган очолював Олімпійський чемпіон і рекордсмен зі стрибків з жердиною, а нині президент НОК України і член Виконкому МОК Сергій Бубка.

«Для мене участь у виборах до одного з найважливіших органів світового олімпійського руху – велика честь. Я абсолютно розумію весь тягар відповідальності, який ляже на мої плечі. Сподіваюся, що зумію сповна скористатися можливістю гідно представити Україну як спортивну країну. Головний меседж моєї передвиборчої програми лежатиме в площині розвитку та підтримки дитячого спорту», – розповіла Анастасія Коженкова.

Хто стане «голосом атлетів» на наступні кілька років обиратимуть самі олімпійці під час Ігор ХХХІІ Олімпіади в Токіо 2020 року. Спортсмени, обрані своїми колегами під час Ігор, змінять на посту 4 членів Комісії атлетів МОК на наступні 8 років.

поширити новину: