Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Учасниці полтавського загону “Невтомні бабусі” відзначили День волонтера

Учасниці полтавського загону “Невтомні бабусі” відзначили День волонтера

Вже понад три роки у Полтаві діє волонтерський загін “Невтомні бабусі”. Його основу становлять користувачі бібліотеки-філіалу №7 Полтавської міської централізованої бібліотечної системи, що в мікрорайоні Половки. Вони регулярно відправляють на фронт маскувальні сітки, білизну та смаколики, виготовлені власноруч.

Торік вони здобули перемогу у номінації “Кращий волонтерський загін у сфері роботи по допомозі військовослужбовцям, які перебувають та перебували у зоні АТО та членам їх родин”. Цього року в МІжнародний день волонтера “Невтомні бабусі” зібралися на зустріч у бібліотеці. 

“Є нагода згадати свої досягнення, а тому оформили перегляд «Волонтер – це той, хто у душі байдужість стер», виставку наших волонтерських нагород та виставку рушників, які підготували вишивальниці-волонтерки для передачі у Свято-Миколаївський храм!” – зазначає директор бібліотеки-філіалу №7  і командир загону Людмила Заливча.

Вона також розповіла, що святу передувли труддові будні, зокрема, результат роботи – 92 сітки за цей рік (4000 кв.м), ще килимки, носки, жилети, подушки. 

поширити новину: