Ви тут:
Суспільство Україна 

У зоні ООС військових медиків залучили до обстеження місцевих мешканців та дітей

У зоні ООС військових медиків залучили до обстеження місцевих мешканців та дітей

За ініціативи командування Об’єднаних сил в прифронтових населених пунктах висококваліфіковані військові лікарі проводять прийоми місцевих мешканців та дітей. За потреби медики проводять і обстеження, як первинне так і поглиблене, використовуючи сучасне обладнання.

Про це повідомляє пресцентр ООС.

 

“Найпоширеніші захворювання – це гіпертонічні хвороби, серцево-судинні та урологічні захворювання, тонзиліти у дітей тощо. В цьому регіоні немає вузькопрофільних спеціалістів через це і виникають такого роду хвороби”, – повідомила лікар-педіатр Тетяна Сапожнікова.

До обстеження залучаються кращі медичні фахівці з військ, зокрема педіатри, кардіологи, терапевти, хірурги, анестезіологи тощо.

 

“Для нас таке обстеження край необхідне, в нашій місцевості не вистачає лікарів такого фаху. Лікар-педіатр, яка оглядала мого сина вчасно та правильно встановила діагноз та надала відповідні рекомендації щодо подальшого лікування”, – розповіла місцева мешканка Лілія.

Практично кожного тижня лікарі виїжджають в райони відведення та обслуговують близько 20 пацієнтів різного віку.

“Така допомога місцевому населенню надається постійно. Як зазначають лікарі, в разі необхідності вони готові надавати невідкладну медичну допомогу та проводити евакуацію хворих та поранених”, – йдеться у повідомленні.

Система Orphus