Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Пирятині жителі мікрорайону Острів отримали якісну питну воду

У Пирятині жителі мікрорайону Острів отримали якісну питну воду

Закінчення року стало для жителів мікрорайону Острів Пирятина не лише приємним часом підготовки до різдвяних свят, а ще й наявністю в домівках якісного централізованого водопостачання. 27 грудня на черговій зустрічі з мешканцями цього житлового масиву підбили підсумки реалізації робочого проєкту „Реконструкція водогону по вул. Острів, вул. Кутузова, вул. Лермонтова в м.Пирятин Полтавської області“ та визначилися із терміном пуску води.

Про це повідомили у Пирятинській міській раді.

Загалом, реконструкція цього водогону впроваджена на умовах співфінансування разом із Швейцарським проєктом „DESPRO“ та жителями мікрорайону. Вартість якого становить 923875,0 грн, з яких частка DESPRO складає 402174,0 грн, решта – виконавчого комітету. Окремим видом робіт, який був визначений за згодою людей як їх внесок є облаштування прибудинкових колодязів із встановленням лічильника та підведенням мережі до будинку.

Станом на сьогодні Пирятинським міським водоканалом проведено роботи по опломбуванню 54-х засобів обліку холодної води та укладені відповідні договори по наданню послуги з централізованого водопостачання, і вже сьогодні, 28 грудня, ця частина будинковолодінь має можливість споживати воду із міського водогону.

Ще 15 споживачів у процесі узаконення правовідносин із комунальним підприємством, і така ж кількість відмовилася від підключення до мережі.

Система Orphus