Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтавській ОДА обговорили питання пільгового перевезення учасників бойових дій, АТО/ООС

У Полтавській ОДА обговорили питання пільгового перевезення учасників бойових дій, АТО/ООС

У Полтавській ОДА сьогодні, 4 грудня, відбулась нарада щодо пільгового перевезення учасників бойових дій та учасників антитерористичної операції, операції об’єднаних сил.

За словами начальника Управління інфраструктури Полтавської ОДА Сергія Марчишинця, варто вивчити питання, як на рівні держави забезпечується перевезення учасників бойових дій, які мають право на безкоштовний проїзд. Адже проблема є, передовсім, з міжобласними перевізниками, які транзитом проїжджають через Полтавщину.

«На сьогоднішній день є невирішені питання. Потрібно знати, яким чином сьогодні забезпечується на рівні держави перевезення учасників бойових дій, які мають право на безкоштовний проїзд. Це потрібно, щоб знизити суперечливі питання і дати можливість людям, де вони купують квиток і сідають в автобус, отримати якісну послугу, а перевізнику або відповідній структурі отримати компенсацію. По нашим внутрішнім перевізникам великих звернень немає. Основне питання стоїть до міжобласних перевізників, які проїжджають транзитом через Полтавщину», – зазначив Сергій Марчишинець.

На Полтавщині діє програма виплати пільговим категоріям громадян компенсації за проїзд автомобільним транспортом на міжміських та міжобласних автобусних маршрутах загального користування (протяжність перевищує 50 км) шляхом відшкодування вартості квитка.

До пільгових категорій відносяться постраждалі учасники Революції Гідності, учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни, особи, які супроводжують осіб з інвалідністю внаслідок війни І групи, діти з багатодітних сімей, особи з інвалідністю та діти з інвалідністю, у період з 1 жовтня по 15 травня, особи, які супроводжують осіб з інвалідністю І групи або дітей з інвалідністю (не більше однієї особи) у період з 1 жовтня по 15 травня, батьки загиблих військовослужбовців; інваліди військової служби, учасники-добровольці АТО.

Зрештою, за підсумками наради підготують звернення до регуляторів в частині розробки і впровадження єдиного механізму пільгового перевезення учасників бойових дій.

поширити новину: