Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві визначили лауреатів премії облради імені Петра Ротача

У Полтаві визначили лауреатів премії облради імені Петра Ротача

Під головуванням першого заступника голови облради Євгена Холода відбулося засідання журі премії Полтавської обласної ради імені Петра Ротача.

Премія присуджується краєзнавцям за кращі документально-публіцистичні і науково-популярні твори з історії рідного краю та літератури, які оприлюднені на момент засідання журі.

У номінації «Історичне краєзнавство» лауреатом визнали авторський колектив за книгу “Звід пам’яток історії та культури України: Полтавська область. Котелевський район”.

У номінації «Літературне краєзнавство» лауреатом став краєзнавець, журналіст Григорій Титаренко за творчий доробок.

Вручення премії лауреатам відбудеться в день народження науковця й літератора, людини енциклопедичних знань і багатогранного таланту, нашого земляка Петра Ротача. Решта номінантів отримають грамоти обласної ради.

Нагадаємо, премія Полтавської обласної ради імені Петра Ротача заснована облрадою з метою сприяння розвитку національного краєзнавчого руху, вивченню минулого й сьогодення Полтавщини, дослідницько-краєзнавчій діяльності в галузях історії та літератури, відзначення краєзнавців за вагомі творчі здобутки.

Система Orphus