Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві відбувся конкурсний відбір бізнес-проектів

У Полтаві відбувся конкурсний відбір бізнес-проектів

Сьогодні, 10 грудня, у Полтавській ОДА відбулося засідання конкурсного комітету з відбору бізнес-проектів.

Такий конкурс відбувся у рамках Комплексної програми розвитку малого та середнього підприємництва у Полтавській області на 2017-2020 роки.

До конкурсу допускаються суб’єкти господарювання, які отримали кредит до 500 тисяч гривень на 1 рік, створили нові робочі місця та надали повний пакет документів. Важливим є наявність бізнес-плану, реалізація якого сприятиме економічному розвитку області, збільшенню кількості новостворених робочих місць та збільшенню надходжень до бюджетів усіх рівнів від сплати податків, зборів та інших обов’язкових платежів.

На засіданні конкурсної комісії представили 8 бізнес-проектів від суб’єктів господарювання, які здійснюють виробництво виробів з дроту, готових металевих виробів, хлібобулочних виробів, розширення та модернізацію абонентської мережі із застосуваннм альтернативних джерел енергії, монтаж сонячних електростанцій по системі «Зелений тариф», оптову торгівлю інструментами та зерновими культурами, а також планують відкриття кафе.

Читайте також: Полтавська область посідає 4 місце в Україні за кількістю середніх підприємств, – Інна Іщенко

Сума фінансової підтримки залежить від кількості створених робочих місць, які не можуть бути скорочені впродовж одного року з моменту отримання фінансової підтримки: за одне робоче місце — 10% від тіла кредиту, за два робочих місця — 15%, за три і більше робочих місць — 20%. У разі скорочення цих робочих місць раніше вказаного терміну, сума виданої фінансової підтримки повертається до бюджету у повному обсязі.

За час дії Комплексної програми з обласного бюджету вже надано фінансову підтримку 40 субєктам господарювання на реалізацію власних бізнес-ідей на суму 184 тисячі гривень. Завдяки цьому створили 114 робочих місць.

поширити новину: