Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У Полтаві урочисто привітали військових та волонтерів

У Полтаві урочисто привітали військових та волонтерів

Сьогодні, 6 грудня, у Полтавському обласному театрі імені Миколи Гоголя відбулися урочистості до Дня Збройних Сил України та Міжнародного дня волонтера. На початку заходу хвилиною мовчання полтавці вшанували пам’ять загиблих героїв. Зі святом всіх присутніх привітали представники керівництва Полтавської області, обласного центру та військового комісаріату.

“Ви бачили, як створювалося військо, відповідно до Указу Президента. У мобілізуючі часи початку 2014 року ми майже з колін встали, взяли зброю і вирушили на Схід боронити нашу землю. Тоді не було нічого. Але завдяки небайдужості українського народу, волонтерам, нас одягли, взули, нагодували і наповнили духом та думками: для чого, за що і навіщо ми стоїмо зі зброєю у руках. Сьогодні я пишаюся, що служу у Збройних силах України. Також пишаюся тими чоловіками і жінками, які проходять службу, тими, хто йде до військкомату та укладає контракт. Я пишаюсь нашим народом! Ми показали всьому світу, що Україна – це незалежна держава, а українське військо – надійний гарант незалежності та недоторканості”, – сказав військовий комісар Полтавського обласного військового комісаріату, полковником Дмитро Губський.

 

“Я, як мама, донька і дружина, дуже вдячна вам за те, що захищаєте: що ми маємо змогу засинати і прокидатися відчуваючи ваш захист; зате, що цінуєте нашу незалежність; за те, що взяли на себе відповідальність і всі ризики. Я дуже сподіваюся і щиро вірю, що невдовзі війна закінчиться. А всі наші славні воїни повернуться додому, де їх живих і здорових чекає сім’я. Це буде перемога кожного з вас особисто і наша спільна перемога. Слава Збройним силам України! Героям слава!”, – привітала військових радник голови Полтавської ОДА Кетерина Рижиченко.

“Для мене велика честь стояти тут, адже сьогодні дійсно велике і величне свято. 2014 року ми зрозуміли, що без Збройних сил у нас майбутнього немає. Хочеться окремо подякувати всім волонтерам, які перетворили волонтерство у сильний патріотичний рух і допомагали нашим військовим. У цьому залі сидять офіцери, на прикладі яких ми виховаємо ще не одне покоління. Дякую офіцерам, солдатам, Збройним силам!”, – сказав депутат Полтавської обласної ради Руслан Рогов.

Від імені територіальної громади обласного центру військових привітав секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота.

“Дякую вам за ваш подвиг, який ви зробили, робите та будете робити. Дякую за захист незалежності нашої країни, за мирне небо у Полтаві. За те, що діти спокійно можуть ходити до школи та дитячого садочка; що мами можуть спокійно гуляти з дітьми на вулицях. Бажаю вам, перш за все, повертатися живим та неушкодженими додому, де на вас чекає сім’я. Дуже сильно хочу, щоб Алея героїв більше не збільшувалася. Низький уклін кожному, хто зі зброєю в руках захищає нашу незалежність”.

“Шановні захисники і захисниці нашої держави, добровольці, батьки дружини і діти полеглих! Свято Збройних сил України сьогодні стало народним святом. Лише люди з черствим серцем чи засміченими пропагандою головами (гадаю, їх не так багато) не вболівають сьогодні за наших захисників. Сьогодні навколо війни йде політична боротьба. Безперечно, нам всім тривожно. Але ми маємо пам’ятати християнську істину: світом керує Бог, попри людські пристрасті. Бог завжди на стороні правди. Якщо людина стоїть на правдивій стороні (захищає знедолених, свою батьківщину, свою сім’ю), вона завжди переможе, бо Бог буде з нею”, – сказав Архієпископ Полтавський і Кременчуцький Федір.

Під час заходу військових та волонтерів урочисто нагороди почесними грамотами Полтавської облдержадміністрації; почесною відзнакою та нагрудним знаком “За вірність народу України”, а також грамотами Полтавської обласної ради; почесними грамотами та нагрудними знаками виконавчого комітету Полтавської міської ради.

поширити новину: