Ви тут:
Відео Полтавщина Суспільство 

У Полтаві урочисто нагородили переможців конкурсу “Молодь року”

У Полтаві урочисто нагородили переможців конкурсу “Молодь року”

11 грудня у Художньому музеї імені М. Ярошенка (галерея мистецтв) відбулась церемонія нагородження конкурсу “Молодь року”.

Нагадаємо, цьогоріч змінила правила конкурсу. Відтак, переможців обирала не конкурсна комісія, голосування проводилось онлайн. З 6 по 17 листопада тривало подання кандидатур, а з 18 листопада по 8 грудня – онлайн-голосування.

Перемогу у цьогорічному конкурсі здобули:

у номінації “Молодий митець року” – Олександр Білоконь;

у номінації “Молодий журналіст року” – Юлія Бардиш;

у номінації “Молодий волонтер року” – Сергій Савченко;

у номінації “Молодий еко-активіст року” – Ілля Яровий;

у номінації “Молодий підприємець року” – Катерина Данилевська;

у номінації “Громадський діяч року” – Сергій Шабельник;

у номінації “Спортивне відкриття року” – Олександр Калінін;

у номінації “Ментор року” – Волонтерський загін «Єдність» Української медичної стоматологічної академії;

у номінації “Сила духу” – Антон Дубровін;

у номінації “Особистий приклад” – Юрій Дмитренко;

у номінації “Молодий політик року” – Вадим Ямщиков;

у номінації “Молодий муніципальний працівник року” – Катерина Бабіч.

Серед усіх переможців на церемонії нагородження не було лише Юрія Дмитренка. Його нагороду отримала Альона Гончаренко. Опісля у залі пролунав Гімн України.

Власне через цьогорічне онлайн-голосування практично у всіх кандидатів була штучна накрутка голосів із заборонених в Україні сервісів mail.ru, yandex.ru, впевнена директор громадської організації “Полтавська платформа” Альона Гончаренко.

“До останнього дня з голосуванням нічого дивного не відбувалося. В неділю 8 грудня, почалися масові вкиди голосів за деяких конкурсантів. Наша команда спостерігала все це онлайн, тому зрозуміло, що ми не могли замовчати цю ситуацію. ВАЖЛИВО! Голоси накручені двома способами: пошти незрозумілих сервісів; пошти із заборонених в Україні сервісами mail.ru, yandex.ru. Модератор видалив голоси накручені першим способом, але не видалив заборонені поштові сервіси mail.ru. І це суттєво повпливало на результати. В деяких випадках це 70% голосів”, – пише на своїй сторінці у Фейсбук Альона Гончаренко.

Секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота на своїй сторінці у Фейсбук зазначив, що наступного року змінюватимуть положення про конкурс.

“Розумію одне: яке б рішення не було прийнято, воно когось не влаштує. Саме тому, я вважаю, що як того вимагають правила голосування на сайті 0532 були видалені усі голоси з однаковими ІР-адресами. Будь-яких інших законних вимог не враховувати голоси подані за кандидатів не існує. Чи є прогалини в положенні, так є. Це був перший такий конкурс, не без помилок і не без махлювання. Ми намагались цього уникнути але тоді всі думали що фальсифікацій не буде. На наступний рік обов’язково змінимо і унеможливимо будь-які підтасовки”

поширити новину: