Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві розпочинають показ документальних фільмів фестивалю DocudaysUA

У Полтаві розпочинають показ документальних фільмів фестивалю DocudaysUA

4 грудня о 18:00 у ГО “Нова Полтава” демонструватимуть документальні стрічки фестивалю DocudaysUA “Без статусу Україна” режисера Дмитра Тяжлова та “Колір фасаду синій” Олексія Радинського.

Організатори показу – Полтавська філія суспільної служби України.

Глядачі побачать дві історії. Перша з них – про російсього громадського активіста Олексія, який живе в Україні без статусу вже чотири роки. Він тут через політичне переслідування. Незважаючи на тягарі життя без статусу, Олексій намагається працювати і бере участь у багатьох заходах проти агресії Росії в Україні. Нурхан, журналістка з Киргизстану, з весни 2018 року шукає притулку разом із трьома дітьми-підлітками.

У фокусі іншої документальної стрічки – Флоріан Юр’єв – архітектор, художник, скрипковий майстер, теоретик і поет. На 90-му році життя йому доводиться опанувати ще одне, цілковито нове заняття. Він намагається врятувати від забудовників свій славетний проект – «Тарілку» на станції метро «Либідська». Споруджена ще у 70-х роках минулого століття, вона потрапила під загрозу через плани звести там черговий торговий центр.

Глядачів просять зареєструватися: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSdtfD5E8kig7TExjT…/viewform