Ви тут:
Анонс Культура Полтавщина 

У Полтаві презентують новий том антології творів полтавських літераторів

У Полтаві презентують новий том антології творів полтавських літераторів

11 грудня о 13.00 годині у приміщенні Полтавської центральної міської бібліотеки (м. Полтава, вул. Алмазна, 6/11) відбудеться презентація книги «Калинове гроно. Том V. Антологія творів полтавських літераторів ХХ-ХХІ століть для дітей» / за редакцією М. Любивого.

У 2019 році, в рамках реалізації регіональної Комплексної програми комунікацій влади з громадськістю та розвитку інформаційної сфери в Полтавській області на 2016-2020 роки, заходів, спрямованих на фінансову підтримку за кошти обласного бюджету творчості місцевих авторів та книговидавничої справи, вийшов 5-й том збірника художніх творів полтавських літераторів «Калинове гроно» – «Антологія творів полтавських літераторів ХХ-ХХІ століть для дітей».

Антологія літературно-художньої творчості полтавських авторів охоплює період із 1898 року до сьогодення. У минулі роки були видані перші чотири томи – збірники поезії, прози та драматургії, а також сатири й гумору. Кожен том містить вступну статтю, біографічні дані літератора, зразки його творів.

До нового збірника увійшли роботи Оксани Іваненко, Володимира Дугара, Віктора Сердюка, Тетяни Ваценко, Миколи Костенка та інших полтавських авторів.

Головний редактор – Михайло Любивий – голова Полтавської спілки літераторів, поет, письменник та журналіст. Видання розраховане на широке коло читачів – студентів вишів, учителів-словесників, літературознавців, краєзнавців, бібліотекарів.

Книга видана за кошти обласного бюджету накладом 300 примірників у комунальному видавництві «Полтавський літератор».