Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

У Полтаві презентують “Нотатник мобілізованого”

У Полтаві презентують “Нотатник мобілізованого”

15 грудня о 13.00 у Полтавській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Олеся Гончара відбудеться презентація книжки «Нотатник мобілізованого»  Назара Розлуцького. 

“Нотатник мобілізованого” — це не зовсім традиційна книга про війну. Це розповідь про те, як цивільна людина внаслідок обставин та власних переконань стала бійцем на війні. Ці спогади не є документальними хроніками про бойові дії на фронті чи історією бойового підрозділу. У ній немає розлогого опису військових дій, багатосторінкових роздумів про війну чи філософствувань над нелегкою солдатською долею.

“Я був на фронті з липня 2015-го по червень 2016 року. Коли мене мобілізували, я завів щоденник. Писав його впродовж 4 місяців і згодом закинув, бо стало одноманітно. Покладався просто на власну пам’ять. Текст хронологічний, укомплектований, тому його справді можна вважати нотатником”, – розказує автор.

Автор пише про свої приватні відчуття, враження і переживання від служби в армії і війни на Донбасі. Це робить його книгу правдивою і відвертою. А присутній у книзі гумор дозволяє читачам зрозуміти, як саме українські солдати могли витримати складні та, подеколи, екстремальні умови війни.

поширити новину: