Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві планують відновити роботу дитячого садочка

Нещодавно представники міської влади відвідали приміщення колишніх дитячих садків у мікрорайоні Алмазний. Один з них розташований за адресою Івана Мазепи 57, нині тут знаходиться лабораторний центр Держсанепідслужби, інший – на Хоткевича 9, раніше у цьому приміщенні була приватна школа «Ор-Авнер Хабад Любавич».

Наразі ж міська влада планує вивчити яке з двох приміщень повернути до комунальної власності, відремонтувати та відновити роботу садочка, повідомляє пресслужба Полтавської міської ради.

“Історично так склалося, що коли планувалася забудова цього мікрорайону, за щільністю населення була вирахувана необхідна кількість дитячих садочків. Тому на цій території існує 4 заклади, але наразі по факту працюють тільки 2. Нині вони перевантажені, їхні потужності не витримують. Зараз активно розбудовуються мікрорайони Яр, Горбанівка, будуються багатоповерхівки на Шилівській, тому садочки потрібно відновлювати”, – наголосив депутат Полтавської міської ради Олег Бєлоножко.

Він розповів, що обидва приміщення знаходяться в подібному стані. Наразі будівлі обстежують профільні спеціалісти, які у подальшому нададуть орієнтовний кошторис на проведення капітального ремонту.

Як зазначив начальник Управління капітального будівництва Полтавського міськвиконкому Володимир Годня, у приміщенні на Івана Мазепи треба буде проводити хімічну обробку після лабораторії, а на Хоткевича – прокладати тепломережі.

На сьогоднішній день у Полтаві, як і в Україні загалом, актуальним є питання черг до садочків. Тому, як наголосив перший заступник міського голови Ігор Федій, повернення комунального майна у власність міста є пріоритетним. Черги мають відійти у минуле, а діти повинні навчатися в комфортних умовах.

Сьогодні, на щастя, у нас формуються дитячі групи у садочки. Але, на жаль, є черги, дитячих садочків не вистачає. Уже минули ті часи, коли у нас було залишкове майно і ми його реалізовували. Нині завдання міської влади – повернути дитячі садки дітям. Я переконаний, що у цьому питанні і виконавчий комітет, і депутатський корпус буде одностайними”