Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві обрали нового студентського мера

У Полтаві обрали нового студентського мера

4 грудня в актовій залі 1 корпусу Полтавської державної аграрної академії відбулася загальноміська звітно-виборча конференція студентів закладів вищої освіти I – IV рівнів акредитації, на якій обрали нову очільницю студентської ради міста. У конференції та виборах взяли участь команда Студентської ради Полтави та по 15 делегатів представників закладів вищої освіти міста.

Як зазначили у Полтавській міськраді, на порядку денному були такі головні питання:

– звіт діючого голови СРмП за грудень 2018 – листопад 2019;

– представлення передвиборчих програм кандидатів;

– дебати;

– вибори голови СРмП.

За словами начальника відділу реалізації молодіжної політики управління у справах сім’ї, молоді та спорту міськвиконкому Олени Стрілець, цей рік був дуже плідним у співпраці зі Студентською радою міста:

– Якщо і були певні негаразди чи непорозуміння, то вони були досить незначними на фоні чималих позитивних і вагомих внесків у розвиток молодіжної політики у Полтаві. Ця співпраця була дуже приємною, легкою, та, на мою думку, це один із найпотужніших складів Студентської ради м. Полтава 2018-2019 років.

Ексмера студентської ради Сергія Шабельника нагородили подякою від Управління за вагомий особистий внесок у розвиток студентського самоврядування міста, високий професіоналізм та активну участь в організації молодіжної політики Полтави.

У свою чергу, Сергій Шабельник відзвітувався за своє керівництво Студентською радою м. Полтава. Він зауважив, що його команда намагалася, в першу чергу, враховувати інтереси та погляди полтавської молоді:

– Ми працювали над створенням платформи для розвитку молоді Полтави, реалізацією студентських ініціатив, над формуванням комфортного середовища для спілкування та взаємодії студентства. Переконаний, новий студентський мер міста обов’язково продовжить цю роботу.

Зокрема, Сергій Шабельник за час його каденції виокремив такі досягнення: збільшення співпраці із ректорами закладів вищої освіти, підприємцями міста та з управліннями виконавчого комітету Полтавської міської ради; стажування в органах місцевого самоврядування; проведення молодіжного форуму «Rep.Res»; створення волонтерського центру «StudHelp»; якісно новий рівень організації заходів дозвілля для молоді тощо.

Також, за нагоди, ексмер вручив подяки головам органів студентського самоврядування, які долучалися до організації проєктів та молодіжної політики в місті.

Цього року кандидатів на посаду студентського мера було двоє: студентка Полтавської державної аграрної академії Анастасія Голос та студент Полтавського комерційного технікуму Іван Соловей.

Процес виборів проходив у декілька етапів. Тож, спочатку кандидати представили свої передвиборчі програми, потім відбулися дебати та процес голосування. За його результатами, проголосувало 274 особи, з них за Івана віддали 112 голосів, за Анастасію — 148. Так, новою очільницею Студентської ради міста Полтава стала Анастасія Голос.

Тому, надалі Студентська рада м. Полтави працюватиме на створення таких платформ:

– для реалізації студентських ініціатив,

– для розвитку діяльності органів студентського самоврядування,

– зовнішніх зв’язків, обміну досвідом та взаємодії органів студентського самоврядування,

– підтримки органів студентського самоврядування у реалізації молодіжної політики.

 

поширити новину: