Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві для дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки провели передноворічні майстер-класи

У Полтаві для дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки провели передноворічні майстер-класи

Цього тижня для дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки провели різноманітні цікаві майстер-класи.

Для школярів влаштували майстер-класи з виготовлення новорічних іграшок та прикрас на ялинку, з розпису пряників та з декорування новорічно-різдвяних вінків, повідомляють у міській раді.

Під час роботи діти майстерно виконували запропоновані заняття, у творчій атмосфері створювали передноворічні декоративні елементи та солодощі.

Проходили майстер-класи у Полтавській спеціалізованій мистецькій школі-інтернаті І-ІІІ ступенів “Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки” ім. Софії Русової Полтавської обласної ради, у бібліотеці-філіалі № 4 Полтавської МЦБС та у Полтавському художньому музеї (галерея Мистецтв) імені Миколи Ярошенка.

Також організатори дійств розповідали школярам про значення деталей декоративного вінка, про особливість ялинкових прикрас ручної роботи та про унікальні візерунки, що можна втілити на печиві.

Діти із захопленням долучалися до обговорень, із зацікавленням вивчали нові техніки мистецької роботи, старанно виводячи свої малюнки та оздоблюючи вироби.

Кожен школяр після майстер-класу мав змогу забрати свій виріб та отримати багато нових знань, умінь та яскравих вражень.

поширити новину: