Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві благодійна організація “Світло надії” відсвяткувала 20-річний ювілей

У Полтаві благодійна організація “Світло надії” відсвяткувала 20-річний ювілей

6 грудня у resto-club «Podium» відбулося святкування 20-річчя благодійної діяльності організації «Світло надії». Ця організація функціонує із 1999 року.

Одна із головних місій їхньої діяльності — надання широкого спектра соціальних послуг, створення умов для сталого функціонування систем громадського здоров’я на рівні кращих міжнародних практик, повідомляють у пресслужбі Полтавської міської ради.

На офіційній частині дійства засновники організації нагадали присутнім про історію створення «Світла надії», обговорили напрямки та можливості розвитку, а також отримали вітання й подяки від людей, яким організація надала неоціненну допомогу.

До вітань долучилися представники міської влади. Заступник міського голови з гуманітарних питань Світлана Нестуля привітала команду благодійної організації та наголосила на важливості їх співпраці з органами місцевого самоврядування:

“Ми співпрацюємо із цією організацією не тільки як партнери з організації надання навчальних послуг. Зараз, коли командна робота вийшла на рівень міської ради, мені дуже приємно, що є свідомі люди, які поділяють такі ж цінності. За ці 20 років організація тільки зміцнішала. І коли ми знаємо, що є небайдужі люди, готові простягти тобі руку допомоги, жити стає трохи спокійніше. Я дякую вам усім за те, що ви вмієте ділитися добром, щирістю своїх сердець і душ, а також за те, що популяризуєте у нашому суспільстві соціально-важливі цінності”

Заступник міського голови з соціальних та економічних питань Тетяна Юрченко зазначила, що «Світло надії» має потужні перспективи для розвитку.

“Спільна праця робить нас сильнішими і допомагає досягати мети. Ви охоплюєте дуже важливі напрямки, від яких залежить підвищення рівня здоров’я полтавців, а отже, й надійне майбутнє міста. Я хочу щиро подякувати за вашу роботу та побажати не зупинятися на цьому непростому, але потрібному шляху”

Також Тетяна Юрченко нагородила колектив благодійної організації «Світло надії» почесною грамотою виконавчого комітету Полтавської міської ради за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та вагомий внесок у наданні широкого спектру соціальних послуг вразливим групам населення, за відданість ідеалам доброти та милосердя.

Система Orphus