Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві благодійна організація «Світло надії» прозвітувала про витрати бюджетних коштів

У Полтаві благодійна організація «Світло надії» прозвітувала про витрати бюджетних коштів

10 грудня у стінах Полтавської міської ради відбувся звіт благодійної організації «Світло надії» щодо використання бюджетних коштів. На обговоренні команда благодійної організації презентувала головні реалізовані за рахунок часткової фінансової підтримки міської ради проєкти. Зокрема, серед них:

– створення притулку для жінок, які опинилися у складних життєвих обставинах з метою покращення їхнього становища у місцевій громаді, зменшення жіночої та дитячої бездомності та подолання насилля над жінками. За даними організаторів, за період 2017-2019 років послугами притулку для жінок скористалися 186 клієнток з дітьми, а саме 94 жінки та 92 дітей, працевлаштовано 76 жінок;

– створення молодіжного центру для підлітків та молоді з метою розвитку лідерських якостей, потенціалу, компетенцій підлітків та молоді, а також їхній самореалізації у суспільстві. За час діяльності молодіжного центру було проведено низку інформаційних занять в закладах освіти із залученням юних активістів, організовано та проведено тематичні масові заходи для молоді (акції, квести тощо на рівні міста), забезпечено можливість користуватися соціальними послугами та тематичним дозвіллям для молоді на базі молодіжного центру тощо;

– створення центру адаптації для бездомних осіб та звільнених з місць позбавлення волі для комплексного надання допомоги цим групам населення.

Про це повідомили у Полтавській міськраді, зазначивши, що відкриття центру відбулося 2011 року за підтримки Полтавської міської ради. Також він частково фінансується за міською програмою «Турбота». За результатами роботи має такі досягнення за 2011-2018 роки:

– 1769 осіб отримали послуги ночівля, харчування, соціально-побутові послуги,

– 960 особам допомогли надати тимчасову реєстрацію,

– для 124 осіб відновлено документи,

– 13 особам допомогли отримати паспорт вперше,

– 14 — влаштували на оплачувані громадські роботи за 2017-2018 роки та багато інших.


Надалі благодійна організація «Світло надії» планує розвивати свої проєкти, залучати молодь до реалізації соціально-важливих ініціатив, надавати менторську підтримку, працювати над зменшенням рівня дискримінації та стигматизації у суспільстві, співпрацювати з органами місцевого самоврядування для налагодження продуктивної взаємодії та реалізації спільних програм.

поширити новину: