Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Новосанжарському райсуді провели ігрове судове засідання для школярів

У Новосанжарському райсуді провели ігрове судове засідання для школярів

11 грудня Новосанжарський районний суд Полтавської області відчинив свої двері 17 школярам 7-9 класів Лелюхівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Новосанжарської райради у супроводі вчителя Віри Двірної.

Про це повідомляє “Судова влада України”.

Голова суду Тетяна Стрельченко розповіла про завдання суду, суддів, працівників апарату суду, учасників процесу, спори що вирішуються у судовому процесі.

Під час заходу учні дізнались про міфічний символ правосуддя, атрибути судової влади, правила поведінки у суді, роботу канцелярії, секретарів судового засідання, помічників суддів, головного спеціаліста з ІТ, архіваріуса.

Разом з заступником керівника апарату Ліаною Авакян школярі відвідали кабінети працівників суду в результаті чого змогли спостерігати за їх роботою та спілкуватися з ними.

Для засвоєння отриманої інформації учням було запропоновано взяти участь в ігровому судовому засіданні. Діти спробували себе у ролі судді, помічника судді, секретаря судового засідання, працівника канцелярії, адвоката, позивача та відповідача.

“Колектив суду висловлює подяку за яскраві та позитивні емоції від створеної, дітьми, атмосфери”, – йдеться у повідомленні.

поширити новину: