Ви тут:
PROвсе Суспільство 

У Китаї створили робота-компаньйона для котиків

У Китаї створили робота-компаньйона для котиків

Китайський стартап Enabot запустив краудфандингову кампанію з виробництва компаньйона для котів, який буде розважати їх протягом дня.

Про це повідомляє “24 канал”.

Робот Ebo – невелика куля, яка здатна переміщатися по будинку, імітуючи звички тварини. Пристрій видає різноманітні звуки, а також зображує різні емоції за допомогою “очей” на LED-дисплеї.

Ebo вміє сканувати кімнату, уникаючи перешкод і грати з котиком, використовуючи вбудовану лазерну указку.

Час автономної роботи “котячого компаньйона” становить до 2 годин, після чого він сам добереться до зарядної станції. При бажанні можна дистанційно перехопити управління, використовуючи смартфон як пульт дистанційного керування, щоб пограти зі своїм вихованцем.

Вартість базової конфігурації новинки на етапі збору коштів становить 158 доларів.

Розробники також планують випустити Pro-версію робота, яка використовує штучний інтелект для аналізу поведінки домашнього улюбленця та її настрою, точно визначаючи, коли вихованець хоче пограти. Ціна такої модифікації на етапі попереднього замовлення становить 198 доларів.

“Стартапу вже вдалося зібрати понад 250 000 доларів при початковій меті 5 112 доларів. Старт виробництва запланований на кінець грудня 2019 року”, – йдеться у повідомленні.

поширити новину: