Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці оголосили конкурс на кращу новорічну ялинку

У Кременчуці оголосили конкурс на кращу новорічну ялинку

З метою формування привабливого зовнішнього вигляду будівель виробничих та промислових підприємств і об’єктів торгівлі, ресторанного бізнесу та сфери послуг міста Кременчука, створення святкової атмосфери для мешканців і гостей міста в Новорічні та Різдвяні свята, у Кременчуці оголосили конкурс на кращу новорічну ялинку.

Відповідно, як повідомили у Кременчуцькій міській раді, розпорядженням міського голови № 437-Р від 26.11.2019 «Про затвердження складу конкурсної комісії та умов конкурсу на кращу новорічну ялинку» затверджено умови:

1. Конкурсу на кращу новорічну ялинку, що розташована в приміщенні або біля об’єктів торгівлі, ресторанного бізнесу та сфери послуг м. Кременчука;

2. Конкурсу на кращу новорічну ялинку, що розташована біля будівель виробничих та промислових підприємств у м. Кременчуці.

Збір заявок від суб’єктів господарювання на участь в конкурсі до 20.12.2019. Більш детальна інформація про Конкурс та умови участі розміщені за посиланням: Конкурс на кращу новорічну ялинку: https://www.kremen.gov.ua/index.php?view=single-str&dep-id=14&page_id_two=759. Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: (0536) 74-39-83

поширити новину: