Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Горішніх Плавнях створюють технологічний хаб

У Горішніх Плавнях створюють технологічний хаб

В інформаційному центрі Горішніх Плавнів, який знаходиться в будівлі центральної міської бібліотеки, провели майстер-клас для школярів і презентували технології майбутнього – VRobot.

Директор громадської організації «Інноваційні освітні рішення» Оксана Стоєцька разом з колегами з Києва провели для школярів міста майстер-клас і презентацію сучасних технологій майбутнього – віртуальної, доповненої й змішаної реальностей, повідомляє “Світанок Полтавщини”.

Один з членів київської команди Олег Полянчук в ході майстер-класу та презентації розповів про практичну цінність технологій віртуальної (VR), доповненої (AR) і змішаної (MR) реальності. А також провів тестування, надав можливість усім охочим провести певний час у віртуальній реальності за допомогою різних пристроїв. VR, AR, MR – це акроніми технологій майбутнього, де друга буква «R» означає реальність, а перша буква вказує на її тип.

Віртуальна реальність, для якої необхідна маска з датчиками або без, розміщує користувача в іншому місці. Можна потрапити на Марс або пройтися вулицями Нью-Йорка, при цьому перебуваючи вдома. У доповненій реальності, як Google Glass або додаток Yelp на мобільних пристроях – видимий природний світ накладається на шар цифрового контенту. Завантаживши AR-додаток на смартфон, можна побачити додаткові цифрові об’єкти в просторі – від серця людини (Google Expeditions) до “живих” картин (ZIR).

“Віртуальна і доповнена реальність вирішить багато освітніх завданнь в школах і університетах. Сучасні технології – це комфорт, безпеку і розвиток на практиці”, – запевнив Олег Полянчук.

Протестувавши VR-окуляри, міський голова Горішніх Плавнів Дмитро Биков зазначив, що він вже мав можливість дізнатися, як вони працюють в ході відвідування школи № 1. Дуже цікаво виконувати різні команди, отримуючи від цього неймовірні емоції.

“Нам потрібні кваліфіковані професійні кадри для організації кіберспорту, використання технологій віртуальної, доповненої і змішаної реальності, конструювання та робототехніки. Ми хочемо, щоб тут був технологічний хаб, який об’єднає учнів всіх шкіл для створення і просування інноваційних проектів, щоб збільшити шанси на успішність і продуктивність реалізації творчих ідей”, – підкреслив градоначальник.

поширити новину: