Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У 2020 році на Полтавщині почнеться відновлення доріг за кошти ЄБРР

У 2020 році на Полтавщині почнеться відновлення доріг за кошти ЄБРР

Мінінфраструктури у 2020 році почне реалізовувати перші проєкти із відновлення місцевих доріг в Україні за кошти Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР).

Про це йшла мова на нараді щодо перспективної співпраці з питань фінансування проєктів розвитку інфраструктури, яка відбулася в Міністерстві інфраструктури України. Участь у заході взяла й делегація з Полтавщини у складі радника голови облдержадміністрації Олександра Ткача, начальника управління інфраструктури облдержадміністрації Сергія Марчишинця та директора державного підприємства «Агентство місцевих доріг Полтавської області» Олексія Басана. Повідомили у Полтавській ОДА.

На заході представники  Європейського банку реконструкції та розвитку презентували умови кредитування інфраструктурних об’єктів у регіонах.

Пріоритетом у даному механізмі кредитування  є об’єкти дорожньої інфраструктури: мости, переходи, автошляхи.

Головними об’єктами для області, на які планують залучити кошти  ЄБРР, залишаються відновлення  кременчуцького мосту в межах будівництва дороги М-22, відновлення та реконструкція автошляхів державного та місцевого значення, зокрема доріг у Котелевському й  Карлівському напрямках.

поширити новину: