Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Тисяча заслужених медалей та особистих рекордів: як у місті пройшла «Полтавська зима 2019»

Тисяча заслужених медалей та особистих рекордів: як у місті пройшла «Полтавська зима 2019»

29 грудня відбувся третій новорічний напівмарафон «Полтавська зима 2019».

Участь у напівмарафоні взяли як уже досвідчені бігуни, так й аматори подібного дійства. Учасники змагалися на таких дистанціях: напівмарафон (21км 97,5м), 10 та 5 кілометрів. А також були естафети 4 по 5 кілометрів, повідомляють у міській раді.

Завдяки Полтавській міській раді участь у забігу на 5 км є безкоштовною. Загалом, в Україні такі новорічні напівмарафони проходять лише у двох містах — у Києві та Полтаві, в інших лише сезонні: їх проводять восени та весною.

Цьогоріч реєстрація на захід завершилася достроково. У межах лімітів у старті взяли участь 1000 бігунів, які розпочали змагання з Театральної площі, де й отримали стартові пакети. Також спортсмени мали змогу позмагатися не лише в швидкості бігу, а й у виборі оригінального, нестандартного костюма.

Окрім змагань, для полтавців та гостей міста були організовані піші екскурсії. Усі охочі мали можливість скуштувати страви полтавської кухні та зробити фото на локаціях у традиціях гоголівських творів.

За результатами змагань, визначили переможців на усіх дистанціях та нагородили грамотами окремо чоловіків та жінок за перше, друге та третє місця.

Також грамоти отримали власники найкреативніших костюмів та наймолодший учасник напівмарафону, якому нещодавно виповнилося 5 років.

Система Orphus