Ви тут:
Прес-релізи Суспільство 

Співпраця між ГУ ДПС Полтавщини та провідними ВНЗ області міцнішає

Співпраця між ГУ ДПС Полтавщини та провідними ВНЗ області міцнішає

В рамках проведення у 2019 році Всеукраїнського тижня права відбулося урочисте підписання Договору про співпрацю між Головним управління ДПС у Полтавській області та Полтавською державною аграрною академією, одним із найперше заснованих навчальних закладів Полтавщини, випускники якої нині обіймають відповідальні посади, як в українських, так і в іноземних бізнес-структурах, а також органах державної влади.

Угода, яку підписали в.о. начальника Головного управління ДПС у Полтавській області Алла Рябкова та ректор Полтавської державної аграрної академії Валентина Аранчій, передбачає: співпрацю сторін у навчальній, методичній, науковій та іншій діяльності; сприяння і організацію проходження студентами вищого навчального закладу практики за фахом, а також працевлаштування студентів ВНЗ у територіальних органах ДПС Полтавщини. Сторони договору виявили згоду та готовність щодо подальшої тісної співпраці на основі принципів рівноправності та законності, взаємодопомоги із застосуванням єдиного підходу до всіх учасників податкових відносин з урахуванням інтересів суспільства та держави.

Варто зазначити, що ГУ ДПС у Полтавській області плідно співпрацює із іншими вищими навчальними закладами, серед яких: Полтавський університет економіки і торгівлі, Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка та Полтавський юридичний інститут Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Головне управління ДПС у Полтавській області

поширити новину: