Ви тут:
Суспільство Україна 

Слизько і вітряно: якою буде погода у новорічну ніч

Слизько і вітряно: якою буде погода у новорічну ніч

Якою буде погода у новорічну ніч, розповіла на своїй сторінці синоптик Наталка Діденко. 

“День, про який мене питають практично одразу після Паски – а яка буде погода на Новий рік? 31-го грудня протягом дня мокрий сніг, подекуди з дощем, випадатиме на Волині, Рівненщині, Житомирщині, у Київській, Чернігівській та Сумській областях. На решті території – без істотних опадів”, – зазначає синоптик.

Надалі, ближче до вечора вівторка, і в ніч на Новий рік, тобто, на перше січня, мокрий сніг пошириться на більшу частину України. Лише Південь уникне суттєвих опадів.

“Оскільки саме вдень 31 грудня та вночі 1-го січня ось цей невеликий мороз почне розмиватися кволими `плюсами`, то й сніг місцями переходитиме у дощ. Важливий нюанс. 31 грудня та 1 січня в Україні очікується посилення північно-західного вітру до сильного. Не зважаючи на потепління, буде некомфортно, закутуйтесь щільніше”. 

А найближчої ночі в Україні очікується невеликий мороз – дороги та тротуари будуть слизькими. У Києві 31 грудня вранці та в першу половину дня – без істотних опадів, далі у вівторок почнеться мокрий сніг, місцями з дощем.

“Тому, якщо ще залишилися якісь справи, щось докупити, з кимось зустрітися, то краще 31 грудня вранці чи у першу половину дня. У Новорічну ніч мокрий сніг у Києві посилиться і через потепління може переходити у дощ. Вдень 1 січня опади припинятимуться”.

Система Orphus