Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Школярі та студенти з Полтавщини стали учасниками форуму “Повір у себе 2.0”

Школярі та студенти з Полтавщини стали учасниками форуму “Повір у себе 2.0”

7 грудня у креативному просторі IZONE у Києві пройшов форум «Повір у себе 2.0». Форум зібрав понад 250 учасників — студентів-стипендіатів та школярів з усієї країни.

Цей форум — можливість для молоді послухати надихаючі виступи успішних людей, які є вихідцями з селищ чи маленьких міст. І на власні очі побачити шлях успіху лідерів різних галузей.

Відкрили форум засновники Благодійного фонду «Повір у себе» Віктор та Ірина Іванчик. Вони побажали учасникам усвідомлювати бажання та прямувати до мрій.

За ці 10 років завдяки фонду 529 стипендіатів із сільської місцевості отримали фінансову підтримку для здобуття вищої освіти. Більшість із них стали учасниками форуму «Повір у себе 2.0».

Засновники фонду Віктор та Ірина Іванчики

Також слухачами стали ініціативні школярі, які створювали проєкти під час перебування в таборі «Підйом». Наприклад, учні з Василівки Чутівського району, які на ґрант від «Астарти-Київ» запустили шкільне радіо.

Цьогорічна тема форуму — «Усвідомлення». Сама ж програма складалася з виступів, дискусій та воркшопів, на які реєструвалися напередодні. Воркшопи навчали учасників усвідомлювати себе через тіло та дихання, стиль та одяг, а також ідентифікуватися, як частинка громади.

Стипендіатка з Полтавщини Маргарита Дунай обрала воркшоп «Думати інакше», щоб змінити світобачення:

Більшість людей у негативних ситуаціях песимістично налаштовані. А нас вчили дивитися на обставини реалістично та позитивно. Сподобалось право вибору: я слухала те, що цікаво. Дуже натхненно виступали спікери, які самостійно досягли успіху.

Під час одного з воркшопів

Автори проєктів, розроблених під час табору «Підйом», представляли учасникам реалізовані командою стартапи. Під час форуму відбувалося голосування за проєкти, а той, який отримав найбільше голосів, виборов приз глядацьких симпатій. А от подарунки – отримали всі.

Михайло Ісип, стипендіат фонду

Стипендіат фонду з Кобеляцького району та студент-інженер Київського політехнічного інституту Михайло Ісип розповідає, що отримав дуже позитивні враження:

Для мене – це не просто захід, а можливість дізнатися нове. Тут знайомлюсь і спілкуюся з розумними людьми. Сподобалась цьогорічна тема і воркшопи. Я вдячний організаторам за такий позитивний досвід.

«У сучасному світі нам всім складно просто бути. Ми привчені постійно щось робити, не завжди усвідомлюючи, чого ми хочемо насправді. Протягом семи годин ми слухали і дискутували, пробували техніки занурення у власне Я, презентували проєкти, які змінюють громади, надихалися виступами успішних людей і вчилися бути тут і зараз», — підсумували організатори на сторінці Благодійного фонду «Повір у себе» у фейсбуці (https://www.facebook.com/povirusebe/).

Довідка: Заснували Благодійний фонд «Повір в себе» у 2009 році Віктор та Ірина Іванчики.

Додаткову інформацію про роботу фонду та участь у його програмах шукайте тут: www.povirusebe.org.

ГО «Полтавщина Аграрна»

 

 

 

Директор департаменту по роботі з персоналом, корпоративного партнерства та комунікацій агрохолдингу «Астарт
Студія естрадно-духової музики «Сувенір»
Учасники на воркшопах