Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Щоб зробити КП “Полтавапаливо” прибутковим, його збиткові склади хочуть продати

Щоб зробити КП “Полтавапаливо” прибутковим, його збиткові склади хочуть продати

Питання про аналіз показників діяльності Полтавського обласного комунального виробничо-комерційного підприємства “Полтавапаливо” розглядали сьогодні на засіданні постійної комісії Полтавської обласної ради з питань паливно-енергетичного комплексу та використання надр. Як розповів в.о. директора Микола Горященко, підприємство займається торгівлею твердим паливом. Продають його, як населенню, так і комунальним підприємствам.

“До складу “Полтавапаливо” входять 14 паливних складів, які обслуговує 55 працівників. Цього року ми скоротили штат на 9 осіб, щоб вийти на рентабельність. Найбільш збиткові у нас склади у Лубнах, Решетилівці та Козельщині. Також в мінус працює склад у Кременчуці”, – говорить Микола Горященко.

При цьому у громадах, де знаходяться дані об’єкти, немає закладів комунальної власності, які б опалювалися твердим паливом. Тож утримувати їх нерентабельно. Тому Микола Горященко звернувся до членів постійної комісії дозволити внести склади в перелік об’єктів, які будуть реалізовані у 2020 році та виставити їх на аукціон.

Серед найбільш прибуткових він назвав склади на території Миргородського, Семенівського, Кобеляцького та Хорольського районів.

Депутати заслухали звіт в.о. директора “Полтавапаливо” та вирішили звернутися до начальника управління майном Полтавської облради Сергія Сагайдачного, щоб підготувати відповідну документацію для продажу збиткових складів. Таке рішення, вважають члени комісії, виведе підприємство на прибутковий рівень.

Система Orphus