Ви тут:
Суспільство Цікавинки 

Сьогодні в Україні День добрих справ – Щедрий вівторок

Сьогодні в Україні День добрих справ – Щедрий вівторок

Сьогодні, 3 грудня, в Україні вдруге проходить Щедрий Вівторок, або День добрих справ. Це аналог глобальної акції добрих ініціатив GivingTuesday, яка зародилася в США та залучає людей до філантропії.

Українці зареєстрували понад 500 власних ідей корисних справ, які вони втілять сьогодні. А зібрати вдалося вже понад 15 мільйонів гривень.

«Багато волонтерів вкладають у добрі справи свій час та інші ресурси, значення яких не менш важливо. Допомагати можна не тільки грошима, а й часом, талантом, знаннями або підтримувати рух інформаційно», — повідомляють автори проєкту, передає nv.ua

Список активностей — тобто добрих ініціатив, до яких можна приєднатися — можна подивитися на офіційному сайті українського Щедрого Вівторка в розділі Карта добра. Крім цього, українці можуть придумувати власні акції і реєструвати їх: наприклад, можна продавати колегам мерч з фотографією шефа, стати фандрейзером або пригостити когось обідом, відзначають організатори.

Акція GivingTuesday зародилася в США в 2012 році і є глобальною ініціативою добрих справ. У ній беруть участь, зокрема, такі великі корпорації, як Facebook і PayPal — останні, наприклад, за останні три роки перевели на рахунки акції більше $200 млн.

В Україні День добрих справ організований ініціативною групою у складі Zagoriy Foundation, Благодійного фонду Таблеточки, Клубу Добродіїв, а також Українського форуму благодійників.