Ви тут:
Суспільство Україна 

Релігійні діячі разом благословили Україну перед самітом у Нормандському форматі

Релігійні діячі разом благословили Україну перед самітом у Нормандському форматі

Міжконфесійний захід «Благословення України» відбувся у день проведення зустрічі в нормандському форматі з метою помолитися за встановлення справедливого миру на українській землі.

Захід ініціювала Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій за участі Ради у справах душпастирської опіки при Міністерстві оборони України.

Вранці понеділка, 9 грудня, в приміщенні Українського Дому в Києві глави і представники церков і релігійних організацій, у тому числі військові капелани різних конфесій, виголосили слова благословення для України, закликаючи Всевишнього подати українському народу справедливий мир.

Нагадаємо, що зустріч лідерів України, Німеччини, Франції та Росії у Нормандському форматі відбувається 9 грудня. Метою саміту є мирне врегулювання військового конфлікту на Сході України.

Закликали благословення для українського народу та Божу мудрість для Президента України на міжнародних перемовинах також глави і представники Православної Церкви України, Української Православної Церкви, Української Греко-Католицької Церкви, Всеукраїнського Союзу Церков євангельських християн-баптистів,Української Церкви християн євангельської віри, Церкви адвентистів сьомого дня, Української Євангельської Церкви, Вірменської Апостольської Церкви, Української Християнської Євангельської Церкви, Об’єднання іудейських релігійних організацій України, Духовного управління мусульман України та Українського Біблійного товариства.

поширити новину: