Ви тут:
Полтавщина 

Прокуратура вимагає від полтавця повернути землю у держвласність

Прокуратура вимагає від полтавця повернути землю у держвласність

Так, один із жителів Полтави, скориставшись у 2018 році правом на приватизацію землі для ведення особистого селянського господарства, отримав у власність 2 га в Іванівському районі Херсонської області. Проте у тому ж році чоловік звернувся з аналогічним клопотанням до ГУ Держгеокадастру у Полтавській області та знову отримав у власність земельну ділянку площею 2 га на території Лохвицького району.

Про це повідомляє пресслужба прокуратури Полтавської області.

Земельним кодексом України передбачено, що правом на безоплатну приватизацію земель громадянин може скористатися лише один раз по кожному виду використання.

Зважаючи на це, у жовтні 2019 року Лубенська місцева прокуратура звернулася з листом до Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру, в якому ініціювала питання про усунення виявлених порушень. Однак цього так і не було зроблено.

“Реагуючи на грубе порушення вимог законодавства, прокуратура пред’явила позов до ГУ Держгеокадастру в області та фізичної особи про визнання недійсним наказу управління щодо передачі у власність полтавцю земельної ділянки та скасування державної реєстрації права власності на вищезгадану землю”, – йдеться у повідомленні.

поширити новину: