Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Прокуратура Полтавщини вимагає повернути у держвласність понад 102 га землі

Прокуратура Полтавщини вимагає повернути у держвласність понад 102 га землі

Лубенська місцева прокуратура звернулася до Господарського суду Полтавської області з позовною заявою про визнання недійсними договорів оренди, укладених між Лохвицькою державною адміністрацією та одним із товариств цього району.

Про це повідомляє пресслужба прокуратури Полтавської області.

Так, у 2018 році розпорядженнями голови Лохвицької районної державної адміністрації одному із суб’єктів господарювання Лохвицького району було надано дозвіл на розробку технічних документацій із землеустрою щодо відновлення меж 20 земельних ділянок загальною площею понад 102 га. Згодом на підставі договорів, укладених між РДА та ТОВ, ці земельні ділянки передали в оренду, як нерозподілені землі.

За вказаним фактом ГУ Держгеокадастру в Полтавській області провело перевірку. У результаті встановлено, що передані ділянки є землями державної форми власності, право розпорядження якими згідно з вимогами земельного законодавства належить ГУ Держгеокадастру в Полтавській області. А тому саме воно повинно передавати земельні ділянки в оренду на земельних торгах.

“Матеріали перевірки ГУ Держгеокадастру в області направило в Лубенську місцеву прокуратуру. Реагуючи на вказані порушення, прокуратура звернулася до суду”, – йдеться у повідомленні.

поширити новину: