Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Профільна комісія обласної ради рекомендувала збільшити фінансування Комплексної програми щодо забезпечення законності та правопорядку

Профільна комісія обласної ради рекомендувала збільшити фінансування Комплексної програми щодо забезпечення законності та правопорядку

13 грудня під головуванням Геннадія Коваленка відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань забезпечення правоохоронної діяльності, боротьби з корупцією, забезпечення прав і потреб військових та учасників бойових дій.

У засіданні взяли участь голова облдержадміністрації Олег Синєгубов, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутати обласної ради: Валерій Калюжний, Руслан Рогов, Віталій Кабачок, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, правоохоронних структур, обласного військового комісаріату, командири військових частин.

Депутати розглянули та підтримали проєкт рішення обласної ради «Про обласний бюджет на 2020 рік».

У порядку контролю було заслухано інформацію начальника відділу оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами апарату облдержадміністрації Геннадія Безуглого про результати виконання у 2019 році заходів Комплексної програми щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян та оборонної роботи на 2016 – 2020 роки. За його словами, на виконання заходів програми з обласного бюджету було освоєно 4 млн 935 тис грн.. Ці кошти були спрямовані на поліпшення матеріально-технічного оснащення підрозділів Головного управління національної поліції в області, надання допомоги державній установі «Кременчуцька виховна колонія», придбання спец автомобіля для Полтавського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України, матеріально-технічне забезпечення військових частин 3059 та А0312. Разом з тим, інші напрямки програми не фінансувалися через відсутність коштів.

В контексті даного питання, на пропозицію голови комісії Геннадія Коваленка, комісія рекомендувала облдержадміністрації збільшити фінансування в 2020 році даної програми на 6 млн 634 тис грн – суму коштів, на яку програма була недофінансована в поточному році.

Також у ході засідання депутати підтримали внесення змін до регіональної Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій та запобігання їх виникненню на 2017 – 2020 роки, розглянули звернення до комісії, погодили кандидатури для нагородження почесною відзнакою – Нагрудним знаком Полтавської обласної ради «За вірність народу України», затвердили План роботи постійної комісії обласної ради з питань забезпечення правоохоронної діяльності, боротьби з корупцією, забезпечення прав і потреб військових та учасників бойових дій на 2020 рік.

поширити новину: