Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Про що мріють діти: у Кременчуці презентували топ-7 подарунків від Святого Миколая

Про що мріють діти: у Кременчуці презентували топ-7 подарунків від Святого Миколая

Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій, Молодіжний Парламент Кременчука, Кременчуцький міський центр соціальних служб у справах сім’ї, дітей та молоді, Управління у справах сімей та дітей, Управління молоді та спорту та Департамент освіти Кременчука вже сімнадцятий рік поспіль проводять загальноміську акцію „Святий Миколай – дітям”.

Одним з традиційних етапів акції є Марафон написання листів Святому Миколаю, який цього року охопив 7 соціальних установ, об’єднав 168 волонтерів та зібрав мрії 229 маленьких кременчужан. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

В рамках Марафону волонтери завітали до соціальних закладів та створили справжні мальовані шедеври разом із найменшими дітками. Кожен малюнок – це найзаповітніша дитяча мрія. Інколи – велика, інколи – зовсім маленька та, здавалося б, буденна.

Отже, ми презентуємо топ-7 найпопулярніших подарунків цього року:

1. Найрізноманітніші ляльки

2. Машинки, літачки

3. Конструктори

4. М’які іграшки

5. Телефони

6. Різноманітні БейБлейди

7. Колонки, навушники

Серед побажань також багато різноманітних настільних ігор, м’ячів, ляльок, машинок, конструкторів та багато різноманітних іграшок.

З оригінальних побажань варто зазначити:

Теплоізолюючий коврик
Самокат
Телескоп
Стілець
Шкарпетки
Лазерний проектор
Набір для в’язання

Всі малюнки, зібрані в рамках Марафону, можна побачити у групі в соціальній мережі Facebook: https://www.facebook.com/parlament.kremenchuk

Біля кожного фото з малюнком розміщена інформація про дитину та опис бажаного ним подарунку від Святого Миколая.

Схема дуже проста: обираєш мрію дитини та виконуєш її. Подарунок потрібно передати до 14 грудня в Центральний офіс благодійної акції «Святий Миколай – дітям», що знаходиться за адресою: вул. Шевченка, буд. 19/3, контактний телефон 3-51-06, 068-018-18-95. Усі зібрані подарунки будуть передані маленьким адресантам 19 грудня 2019 року під час святкової програми в соціальній установі міста.

Система Orphus