Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавців запрошують на Міжнародний ярмарок волонтерів

Полтавців запрошують на Міжнародний ярмарок волонтерів

8 грудня із 11.00 до 13.00 у приміщенні Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки імені І.П.Котляревського відбудеться третій Міжнародний Ярмарок Волонтерів Poltava Volunteer Fair. 

Ярмарок присвячений Міжнародному дню волонтера, який відзначається щорічно 5 грудня, і має на меті показати як волонтерство допомагає реалізувати свою громадянську позицію, як кожен може впливати на розвиток своєї громади чи допомогти іншим, отримати безцінний професійний досвід та розвинути нові навики.

Для волонтерських організацій, які зацікавлені взяти участь та презентувати свою діяльність, передбачена попередня форма реєстрація за посиланням https://forms.gle/1sUPSHEwQn7Qcu1j6

“Досвід попередніх проведень Ярмарку показав, що волонтерський рух міста росте, діапазон діяльності волонтерів просто вражає! Тож ми із захопленням чекаємо на зустрічі як із вже постійними учасниками, так із новими учасниками Ярмарку Волонтерів”, – зазначають організатори – Window on America Poltava.

Для всіх охочих просто відвідати Ярмарок Волонтерів! Poltava Volunteer Fair! 2019, щоб зануритись в атмосферу, дізнатися більше про волонтерський рух у Полтаві, вхід вільний та без попередньої реєстрації.

поширити новину: