Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавцям покажуть два фільми мандрівного фестивалю Docudays UA

Полтавцям покажуть два фільми мандрівного фестивалю Docudays UA

7 грудня о 16.00 у Полтавській філії Суспільної служби України відбудеться показ фільмів програми мандрівного фестивалю про права людини “Docudays UA”.

Глядачам представлять фільми “Ти, б.., рота закрий!” (Україна, 2019, 35’) та “Какофонія Донбасу” (Україна, 2017 54’).

Фільм “Ти, б.., рота закрий!” розповідає про Сергія Чагарова, який з 15 років бореться з корупцією у рідному селі Гатне під Києвом. Його головна зброя – документ і журналістський текст. Під час однієї з сесій сільради депутат, звинувачений Сергієм у корупції, нападає та публічно погрожує активісту. Про цей випадок пишуть усі провідні ЗМІ України. Для них Сергій – герой. Для частини села – ганьба. Йому погрожують, радять не лізти у «справи дорослих», а однієї ночі підкидають на подвір’я вибухівку.

Ідея фільму “Какофонія Донбасу” – дослідити створення міфу про Донбас, керуючись архівними матеріалами документального та ігрового кіно. Сюжет картини розгортається у двох площинах. Перша – життя очима радянської пропаганди та Донбас як вітрина ідеології. Друга – життя реальне, приховане від зайвих поглядів. Життя обіцяло бути симфонією праці, радості й добробуту, але виявилося оманою й маніпуляцією. Ілюзій більше не лишилося. Симфонія Донбасу перетворилася на какофонію.

Вхід безкоштовний. Глядачів просять зареєструватися:
https://docs.google.com/…/1FAIpQLSdtfD5E8kig7TExjT…/viewform

поширити новину: