Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавці приєдналися до Всеукраїнського флеш-мобу #ДійПротиНасильства

Полтавці приєдналися до Всеукраїнського флеш-мобу #ДійПротиНасильства

Сьогодні у Корпусному парку Полтави правники, представники соціальних служб, поліція, неурядових організацій і громадськості привернули увагу жителів й гостей міста до проблеми насильства.

Захід відбувся в рамках щорічної інформаційної кампанії “16 днів проти насильства”, що триває з 25 листопада до 10 грудня. Для містян і гостей Полтави працювали 4 тематичні локації й з фахівцями різних галузей.

З-поміж них: працівники поліції превенції (дільничні офіцери і ювенальні поліцейські), спеціалісти управління у справах сім’ї, молоді і спорту, юристи регіонального центру безоплатної вторинної правової допомоги, благодійної організації “Світло Надії” і студенти-волонтери.

Ініціатори Акції допомагали відвідувачам отримати відповіді на важливі питання у галузі психології і соціально-правових відносин. Серед найбільш витребуваних були такі як: куди звертатися по допомогу жертвам насильства, які органи і служби реагують на такі випадки, які види послуг може отримати постраждала особа та як звернутися до суду за захистом і відновленням порушених прав.

На поліцейській локації розташували автомобіль мобільної групи протидії домашньому насильству. Тут роздавали інформаційні листівки та браслети з рекомендаціями й контактами. Також коментували алгоритм дій у випадку загрози або реального насильства.

На локації і#ДійПротиНасильства пропонували ознайомитися із вмістом жіночих косметичок. Всередині кожної були помаранчеві записки з цікавими фактами, статистичними даними та роздумами на тему насильства за гендерною ознакою.

Не менш змістовною була локація ювенальної поліції “Долоньки проти насильства”.

У цій зоні всі охочі (і діти, і дорослі) мали змогу подивитися на виставку тематичних дитячих малюнків і долучитися до флеш-мобу “Ця рука ніколи не вдарить”. Учасники наклеїли на велику дошку свою “долоньку” з позитивними побажаннями і демонстрацією негативного ставлення до будь-якої форми насильства.

поширити новину: