Полтавський студент став призером Кубку України з армспорту

Студент Навчально-наукового інституту інформаційних технологій та механотроніки Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» виборов бронзову медаль на змаганнях XIX Кубку України з армспорту серед юнаків.

Як розповіли у виші, студент групи 301 – МА Навчально – наукового інституту інформаційних технологій та механотроніки Артем Іванко виборов бронзову медаль на змаганнях XIX Кубку України з армспорту серед юнаків, що проходять протягом 6-9 грудня у Одесі.

Головною локацією став готельний комплекс «Одеса», де відбуваються спортивні протистояння у ваговій категорії до 70 та понад 70 кг.

Юнак змагався у ваговій категорії 65 кг на лівій руці з досвідченими суперниками. Однак це не завадило йому стати призером змагань та додати завойовану бронзу до скарбнички нагород спортсменів Національного університету імені Юрія Кондратюка.