Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Полтавський батальйон територіальної оборони отримав нові генератори та радіостанції

Полтавський батальйон територіальної оборони отримав нові генератори та радіостанції

Обладнання передали військовому комісаріату.

Урочиста передача генераторів та радіостанцій відбулася на території Полтавського обласного військового комісаріату під час заходів, присвячених Дню Збройних сил України.

“Забезпечення військових засобами зв’язку належить до категорії питань, які на 100% не вирішені. Це була ініціатива у першу чергу самого батальйону, тому ми не могли не піти їм на зустріч. Бійці заслуговують на увагу, тому що захищають нашу з вами Батьківщину”, – зазначив секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота.

За словами представників міської ради, на підтримку військових частин та інших військових формувань у Полтавській міській раді працює комплексна цільова програма “Підтримка соціальних гарантій військовослужбовців та організацій допомоги військовим частинам Збройних сил України та інших військових формувань, підприємствам, установам і організаціям Полтави, які залучаються до територіальної допомоги та мобілізаційної підготовки”.

У рамках цієї програми військові отримали 6 дизельних генераторів електроживлення, 2 стаціонарні радіостанції, 2 автомобільні радіостанції та 43 портативних радіостанцій цифрового транкінкового зв’язку.

поширити новину: