Ви тут:
Освіта Суспільство 

Полтавські студенти стали фіналістами престижного Національного архітектурного конкурсу

Полтавські студенти стали фіналістами престижного Національного архітектурного конкурсу

У Києві зібрались 20 команд-фіналістів Національного архітектурного студентського конкурсу «Steel Freedom 2019», де презентують свої проєкти.

Як розповіли у Полтавській політехніці імені Юрія Кондратюка, у рамках Національного архітектурного студентського конкурсу «Steel Freedom 2019» відбувається грандіозне свято архітектури – щорічний архітектурний фестиваль Steel Freedom Architecture Festival 2019.

На участь у конкурсі зареєструвалось 115 команд, розроблено 82 проєкта (61 проєкт соціального офісу у Маріуполі і 21 проєкт житлового комплексу у Дніпрі).

Студенти-фіналісти представляють вісім закладів вищої освіти України: Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», Дніпровський державний коледж будівельно-монтажних технологій та архітектури, Київський національний університет будівництва та архітектури, Національний університет «Львівська політехніка», Національний авіаційний університет, Національну академію образотворчого мистецтва і архітектури, Одеську державну академію будівництва та архітектури і Придніпровську державну академію будівництва та архітектури.

Проєкти фіналістів представлені на розсуд журі у двох категоріях: створення проєкту соціального офісу з громадською приймальнею міського голови в м. Маріуполь та створення проєкту житлового комплексу Alfa Residence в м. Дніпро. Замовниками виступили Маріупольська міська рада та UTG Residence (девелопер проєкту – DC Evolution).

Журі конкурсу оцінює проєкти за наступними критеріями: архітектурна та конструктивна форма, оптимальне використання сталевих конструкцій. Роботи півфіналістів конкурсу будуть експонуватися на виставці у рамках фестивалю Steel Freedom Architecture Festival 2019. На переможців чекає урочиста церемонія нагородження.

поширити новину: