Ви тут:
Освіта Суспільство 

Полтавські студенти посіли призові місця на престижному конкурсі «Steel Freedom 2019»

Полтавські студенти посіли призові місця на престижному конкурсі «Steel Freedom 2019»

У фіналі престижного Національного архітектурного студентського конкурсу «Steel Freedom 2019» команди студентів Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» здобули два призових місця у обох категоріях, успішно захистивши свої проєкти перед авторитетним журі.

Студенти навчально-наукового інституту архітектури та будівництва університету представили свої проєкти на розгляд високоповажного журі та здобули друге і третє місця у фіналі конкурсу Національного архітектурного студентського конкурсу «Steel Freedom 2019», що відбувся 30 листопада у столиці, повідомляє пресслужба навчального закладу.

Представники журі – знані архітектори України та експерти в будівельній галузі, оцінювали 20 проектів команд фіналістів відповідно до наступних критеріїв: використання металевих конструкцій, як основного матеріалу реалізації ідеї проекту, відповідність архітектурної та конструктивної форм, містобудівна концепція, функціональність і художня виразність, оригінальність і новизна ідеї.

Аудитор компанії Baker Tilly слідкувала за ходом голосування та виставлення оцінок журі під час захисту конкурсних проектів, а також здійснювала контроль під час підрахунку голосів, забезпечуючи прозорість та коректність даних.

«З шести призових місць фіналу архітектурного конкурсу «Steel Freedom 2019» – два призових місця за командами студентів-архітекторів та будівельників Національного університету «Полтавської політехніки імені Юрія Кондратюка». Цей день запам’ятається надовго неймовірними емоціями, чудовими захистами фіналістів, фантастично цікавими лекціями відомих архітекторів та гордістю за кожного нашого студента, що зробив свій вклад у цю блискучу перемогу. Величезна подяка організаторам, партнерам та спонсорам Національного архітектурного студентського конкурсу «Steel Freedom 2019» за можливість продемонструвати свої вміння та здобути новий неоціненний досвід», – повідомив старший викладач кафедри архітектури будівель та містобудування університету Андрій Конюк.

 

Система Orphus