Полтавські спортсмени отримали президентські відзнаки

Начальник Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської ОДА Олександр Буцький нагородив відзнакою Президента Полтавської обласної федерації Кіокушин Карате Олександра Костенка – Чемпіона світу з кіокушин карате та спортсмена Олександра Калініна – студента Української медичної стоматологічної академії, який здобув «бронзу».

Змагання проходили серед дітей, юнаків, юніорів та дорослих у розділі «куміте» і «ката» у найбільшому мегаполісі Південної Америки місті Сантьяго, столиці Чилі. Там відбувся відкритий Кубок Світу з кіокушин карате – «WorldCup WKB».

У фіналі суперником Олександра Калініна став бразилець з вищої вагової категорії. А Олександр Костенко провів три поєдинки з двома чилійцями та іспанцем.

Отже, у розділі «куміте» серед чоловіків у ваговій категорії до 75 кг перше місце виборов Олександр Костенко, а Олександр Калінін серед хлопців 16-17 років у ваговій категорії до 80 кг – третє.

Наступного року каратисти планують провести Чемпіонат у Полтаві. Орієнтовна дата змагань 16-17 травня. До участі запрошені спортсмени з Європи.