Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавські рятувальники розповіли школярам і студентам, як діяти у небезпечній ситуації

Полтавські рятувальники розповіли школярам і студентам, як діяти у небезпечній ситуації

Співробітники Головного управління ДСНС України у Полтавській області продовжують проводити цікаві та пізнавальні заходи для школярів та студентів. Під час зустрічей рятувальники роз’яснюють основні правила безпеки життєдіяльності та пояснюють як поводитися під час різних небезпечних ситуацій.

Про це повідомляє пресслужба відомства.

Так, 9 грудня фахівці Служби порятунку “101” провели інформаційно-профілактичні заходи для вихованців Малорублівського НВК “Перлинка”, що в селі Мала Рублівка Котелевського району та для студентів Національного університету “Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка”.

“На початку заходів рятувальники нагадали присутнім правила пожежної безпеки у побуті та особистої безпеки. Вогнеборці розповіли про основні причини виникнення пожеж та правила щодо їх уникнення. Також співробітники Служби порятунку “101” закликали дотримуватися правил безпечної поведінки при користуванні електроприладами та піротехнічними виробами. Крім того, рятувальники вручили тематичні листівки з основними правилами безпеки життєдіяльності в зимовий період”, – йдеться у повідомленні.

поширити новину: