Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавські рятувальники роз’яснили містянам, як запобігти пожежі в помешканні

Полтавські рятувальники роз’яснили містянам, як запобігти пожежі в помешканні

4 грудня фахівці Служби порятунку «101» провели профілактичні бесіди з мешканцями Подільського району Полтави. Спілкуючись з громадянами, рятувальники розповідали основні правила пожежної безпеки під час опалювального періоду, роз’яснювали як запобігти пожежі в помешканні, навчали алгоритму дій на випадок виникнення загоряння.

Також, співробітники ДСНС вручали тематичні листівки, повідомили в ГУ ДСНС в Полтавській області.

Рятувальники закликають дотримуватися елементарних правил пожежної безпеки у побуті.

“Не паліть у ліжку, слідкуйте за станом та справністю електромережі. У разі виходу з приміщень не залишайте увімкненими телевізори, праски тощо. Також, не залишайте малолітніх дітей без нагляду, та не дозволяйте їм бавитися сірниками, намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно побутові електроспоживачі великої потужності.

Подбайте про захист помешкання при користуванні пічним опаленням. У разі виникнення пожежі негайно викликайте вогнеборців за номером 101, адже кожна хвилина у цій ситуації має вирішальне значення!

Пам’ятайте, що сумлінне дотримання правил пожежної безпеки під час опалювального періоду – запорука збереження життя”, – йдеться у повідомленні.