Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавка отримала премію «за моральне і духовне лідерство в Україні»

Полтавка отримала премію «за моральне і духовне лідерство в Україні»

Полтавка Юлія Мельник-Пашковська – співзасновниця і керівниця екологічної громадської організації «Еколтава» стала лауреатом та отримала нагороду «Світло справедливості». Церемонія вручення відбулася 13 грудня в Національному музеї Тараса Шевченка в Києві.

Нагорода заснована канадійкою українського походження Анастасією Шкільник і вручається «за моральне і духовне лідерство в Україні» в пам’ять про її батька Михайла Шкільника, громадського і політичного діяча часів Української Народної Республіки. Організатором заходу виступив Інститут лідерства та управління Українського католицького університету, зазначається на michaelbociurkiw.com.

«Працювати в кліматичному русі складно, бо іноді тяжко любити людей, які знищують природу, а ще зміни відбуваються повільно. Це забирає багато енергії. Тому ми всі часто вигораємо, але я бачу активістів такими феніксами, які вмирають і вкотре народжуються, щоб знову нести своє світло справедливості. Ця нагорода – це визнання важливості теми охорони довкілля, його раціонального використання, не тільки для сьогодення, але і для майбутнього», – говорить активістка.

Довідково. Юлія Мельник – кліматична активістка. Їй 31 рік і вона виховує 7-річну доньку Марію. – Юлія засновниця української організації «Еколтава», радниця Української кліматичної мережі, працює в команді міжнародної організації 350.org. Вивчала в Японії зелену енергетику та енергоефективність. Після чого повернулась іншою людиною. З 2013 та до 2019 року Юлія працювала з командою Еколтави. Основні принципи Юлії – жити в гармонії з природою, бути справедливою, любити ближніх та ніколи не здаватися.

поширити новину: