Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавка ініціювала та закликає підтримати проєкт “Відзнаки героїв”

Полтавка ініціювала та закликає підтримати проєкт “Відзнаки героїв”

Уже більше року в Україні функціонує проєкт “Встановлення відзнак на честь Героїв Небесної Сотні”, ініціатором і керівником якого стала полтавка Ольга Климко.

Відзнаки Героїв – це ряд проектів для підтримки української молоді у тих галузях, у яких працювали чи мріяли працювати Герої – у галузях мистецтва, спорту, журналістики, науки, військової справи.

Проєкт підтримують та закликають до цього інших виконавчий директор Міжнародного Фонду “Відродження” Євген Бистрицький, письменник, волонтер, громадський активіст Сергій Жадан.

“Проект полягає в тому, що є система грантів, стипендій, які даються молодим громадянам України для їхньої освіти і для їхньої самореалізації в тих галузях, в яких працювали загиблі хлопці із “Небесної сотні”. Мені здається, проект важливий і актуальний: з одного боку, від засвідчує нашу пам’ять і нашу повагу, з іншого боку, проект спрямований в майбутнє, спрямований на виховання нового покоління українців”, – зазначає Сергій Жадан.

Зараз збирають кошти на підтримку Відзнаки Дмитра Максимова; нові відзнаки (про, які розкажуть згодом), на адміністрування проєкту та його поширення. На сьогодні у проєкті #ВідзнакиГероїв втілено в життя вже 10 іменних відзнак.

Реквізити для благодійників:
ПАТ “КРЕДОБАНК”, ЄДРПОУ 39335984, МФО 325365, р/р 2600701540913.
З приміткою: благодійний внесок на проект Відзнаки Героїв.

поширити новину: