Полтавець став чемпіоном світу з бойового самбо

Дмитро Микуця не мав рівних у вазі більше 93 кілограм, а національна збірна загалом на турніру.

Нещодавно у російській Твері завершилися міжнародні змагання, на які приїхали найсильніші спортсмени з усіх континентів. Збірна України несподівано для багатьох перемогла у командній першості серед дорослих, перевершивши господарів турніру на дві золоті нагороди.

Як розповіли у Федерації бойового самбо України, це сталося вперше за 25 років проведення подібних турнірів. Цікаво, що у найважчій категорії (+93 кілограма) не було рівних полтавцю Дмитру Микуці.

Нагадаємо, цьогоріч у листопаді у Києві відбувся Кубок України з бойового самбо. На змаганні зібрались найсильніші спортсмени з 17 областей України, серед яких полтавці, що здобули срібні нагороди.

Ще раніше, у червні, Дмитро Микуца переміг німця Роберта Лау на турнірі M-1 Challenge 102 в Нур-Султані.