Ви тут:
Кримінал Полтавщина Суспільство 

Поліція Полтавщини радить, як не стати жертвою кишенькових злодіїв

Поліція Полтавщини радить, як не стати жертвою кишенькових злодіїв

Аби не стати жертвою “кишенькарів”, поліція радить дотримуватися простих правил безпеки.

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Лубенського відділу поліції.

Тож, щоб як вберегтися від кишенькових злодіїв потрібно:

– Їдучи у переповненому громадському транспорті, тримайте сумочку перед собою, аби вона постійно була у полі зору. Найкраще – оберніть застібкою до себе і притисніть до тіла.

– Не носіть мобільні телефони у зовнішніх кишенях, на поясі, у чохлах на шнурку чи липучці. Їх можна легко зірвати чи навіть зрізати.

– Найчастіше ваші кишені можуть спустошити під час посадки у транспорт. Зазвичай, кишеньковий злодій заходить останнім і, витягнувши гаманець, буквально в останню мить перед закриттям дверей зіскакує з підніжки, аби утекти.

– Будьте насторожі, якщо поруч з вами з’явилася людина непримітної зовнішності з перекинутим через руку плащем або светром. Кишенькарі досить часто використовують одяг у якості “ширми” прикриваючи ним руку, яка порпається у чужій сумочці.

– Досить часто зловмисники “працюють” на ринках, користуючись тим, що людина відволікається на вибір та примірку обновки і послаблює свою пильність. Тому будьте особливо уважні у таких місцях. Якщо ви йдете за коштовною покупкою, краще не беріть з собою одразу всю суму коштів. Оберіть бажану річ, приміряйте, а коли остаточно визначитесь із покупкою, тоді йдіть за коштами. Завдяки такій маленькій хитрості ви зможете вільно гуляти павільйонами, не переживаючи за власний гаманець.

– Якщо ви користуєтесь кредитними картами замість готівки – в жодному разі не зберігайте пін-код разом із картою у гаманці. Навіть якщо злодій поцупить гаманець, він не зможе скористатися картою без коду.